Založ si blog

Kde ste všetci ? : lesby, gayovia a transsexuáli, keď sa verejne prepierajú VAŠE „oprávnené“ požiadavky – ale bez VÁS ?

Wikipédia :

LGBT

LGBT je (pôvodne anglická) skratka, ktorá primárne znamená „lesbickýgaybisexuálny atransrodový“ (angl. lesbian, gay, bisexual, and transgender), ale ojedinele sa používa aj ako podstatné meno, teda vo význame „lesbická, gay, bisexuálna a transrodová osoba/osoby“. Drobným variantom je menej častá skratka GLBT („gay, lesbický, bisexuálny a transrodový“ resp. ojedinele príslušné podstané meno); od skratky LGBT sa odlišuje tým, že je menej feministická, pretože slovo lesbický má až na druhom mieste.

  Mediálne šialenstvo graduje a každé médium sa snaží priživiť na tejto téme.    Myslím, že najviac sa usilujú všetky televízie na našom trhu uviesť a privodiť každého občana do tejto akože háklivej problematiky, pretože referendum sa blíži a je to s názormi a polemikou stále horšie a horšie….
Čo ma však v tejto veci udivuje je stály a pokrytecký postoj tých, ktorí neustále spoza bučka kričia, že sú upierané ich práva, na ktoré majú akože oprávnený nárok !
  DOBRE – ALE PREČO DOTERAZ  ANI JEDNA  Z UVEDENÝCH SKUPÍN  MENŠÍN   
 
                                              A  N  I     R  A  Z 
NEPRIŠLA NA TELEVÍZNU DISKUSIU, ABY VEREJNE OBHÁJILI SVOJE POŽIADAVKY ?
  Nikto nikoho ešte doteraz za jeho názory verejne neukameňoval,ale toto nie je žiaden boj za svoje práva, je to pokrytecké vyčkávanie, ako sa verejnosť k tejto téme háklivej postaví.   Akoby naozaj niekomu vyhovovalo, že :  O NÁS, ALE SAMOZREJME – BEZ NÁS  !…

Ovčičky sestričky, kam vás doviedli vaše ľúbivé honelníčky ?

08.02.2016

KTO ? Nie sú to len dve hlavné postavy - predsedníčka Odborového združenia sestier a pôrodných asistentiek Monika Kavecká a prezidentka Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek Iveta viac »

Mafiánske praktiky líderiek LO voči tým, ktoré by mali výhradne zastupovať !

21.01.2016

Myslím, že talianski odborári, alebo americkí odborári, ktorých riadil známy kontroverzný predák odborov J.R.Hoffa a ktorému bola dokázaná spolupráca s mafiou - by mali prísť na Slovensko viac »

Čierna kronika alebo Divoká skupinka zo známej lokality Košíc + Level č. 9 = Game Over

17.01.2016

Aj správa z čiernej kroniky môže dať informáciu o tom ako sa dá priblížiť do povedomia Košice ako Európske mesto športu v roku 2016. Teda bolo to tak - a dokonca to bola aj penta - teda viac »

Práca, profesia, stavba

Nemeckým stavbárom sa sypú objednávky, je za tým najmä nedostatok bytov

20.05.2018 13:25

Nemecké stavebné firmy majú rekordnú hodnotu objednaných prác. Silnú konjunktúru odvetvia posilňujú najmä požiadavky na budovanie bytov.

Gabriela Matečná

Matečná nevidí dôvod na odchod z agrorezortu, odvolávanie považuje za politikárčenie

20.05.2018 13:20

Šéfka Ministerstva pôdohospodárstva Gabriela Matečná ani pár dní pred mimoriadnou schôdzou Národnej rady stále nevidí dôvod na odchod z ministerskej funkcie.

Kilauea

Havajský vulkán pokračuje v aktivite, láva z Kilauey môže prehradiť únikovú cestu

20.05.2018 12:42

Láva z havajského vulkánu Kilauea môže zablokovať cestu, ktorá je hlavnou únikovú trasou pre obyvateľov pobrežných oblastí najväčšieho havajského ostrova.

Eurokomisár Maroš Šefčovič

Obnovené sankcie voči Iránu víria obavy, eurokomisia je v kontakte s USA, tvrdí Šefčovič

20.05.2018 12:12

S veľkými obavami vníma EÚ krok Spojených štátov odstúpiť od jadrovej dohody s Iránom, uviedol podpredseda Eurokomisie pre Energetickú úniu Maroš Šefčovič.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 70
Celková čítanosť: 99028x
Priemerná čítanosť článkov: 1415x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy