Založ si blog

Kde ste všetci ? : lesby, gayovia a transsexuáli, keď sa verejne prepierajú VAŠE „oprávnené“ požiadavky – ale bez VÁS ?

Wikipédia :

LGBT

LGBT je (pôvodne anglická) skratka, ktorá primárne znamená „lesbickýgaybisexuálny atransrodový“ (angl. lesbian, gay, bisexual, and transgender), ale ojedinele sa používa aj ako podstatné meno, teda vo význame „lesbická, gay, bisexuálna a transrodová osoba/osoby“. Drobným variantom je menej častá skratka GLBT („gay, lesbický, bisexuálny a transrodový“ resp. ojedinele príslušné podstané meno); od skratky LGBT sa odlišuje tým, že je menej feministická, pretože slovo lesbický má až na druhom mieste.

  Mediálne šialenstvo graduje a každé médium sa snaží priživiť na tejto téme.    Myslím, že najviac sa usilujú všetky televízie na našom trhu uviesť a privodiť každého občana do tejto akože háklivej problematiky, pretože referendum sa blíži a je to s názormi a polemikou stále horšie a horšie….
Čo ma však v tejto veci udivuje je stály a pokrytecký postoj tých, ktorí neustále spoza bučka kričia, že sú upierané ich práva, na ktoré majú akože oprávnený nárok !
  DOBRE – ALE PREČO DOTERAZ  ANI JEDNA  Z UVEDENÝCH SKUPÍN  MENŠÍN   
 
                                              A  N  I     R  A  Z 
NEPRIŠLA NA TELEVÍZNU DISKUSIU, ABY VEREJNE OBHÁJILI SVOJE POŽIADAVKY ?
  Nikto nikoho ešte doteraz za jeho názory verejne neukameňoval,ale toto nie je žiaden boj za svoje práva, je to pokrytecké vyčkávanie, ako sa verejnosť k tejto téme háklivej postaví.   Akoby naozaj niekomu vyhovovalo, že :  O NÁS, ALE SAMOZREJME – BEZ NÁS  !…

Ovčičky sestričky, kam vás doviedli vaše ľúbivé honelníčky ?

08.02.2016

KTO ? Nie sú to len dve hlavné postavy - predsedníčka Odborového združenia sestier a pôrodných asistentiek Monika Kavecká a prezidentka Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek Iveta viac »

Mafiánske praktiky líderiek LO voči tým, ktoré by mali výhradne zastupovať !

21.01.2016

Myslím, že talianski odborári, alebo americkí odborári, ktorých riadil známy kontroverzný predák odborov J.R.Hoffa a ktorému bola dokázaná spolupráca s mafiou - by mali prísť na Slovensko viac »

Čierna kronika alebo Divoká skupinka zo známej lokality Košíc + Level č. 9 = Game Over

17.01.2016

Aj správa z čiernej kroniky môže dať informáciu o tom ako sa dá priblížiť do povedomia Košice ako Európske mesto športu v roku 2016. Teda bolo to tak - a dokonca to bola aj penta - teda viac »

Bukurešť, protest

V Bukurešti protestovali desaťtisíce ľudí proti kontroverzným vládnym reformám

20.01.2018 22:00

Zhruba 30-tisíc ľudí sa zišlo v sobotu večer v centre rumunskej metropoly Bukurešť na proteste proti tamojšej vláde a jej kontroverzným reformám.

afganistan

Skupina ozbrojencov zaútočila na hotel v Kábule

20.01.2018 21:01

Skupina prinajmenšom štyroch ozbrojencov zaútočila v sobotu večer na hotel Intercontinental v afganskej metropole Kábul.

polícia, policajti

NAKA rieši prípady daňových podvodov za milióny eur

20.01.2018 19:41

Prípad možných daňových podvodov z mája minulého roka prechádza do ďalšej fázy.

Kalifornia, požiar

Po požiari hotelu v Prahe zomreli dvaja ľudia, ďalší skončili v nemocnici

20.01.2018 19:29, aktualizované: 20:08

Najmenej dvoch mŕtvych a množstvo zranených si vyžiadal požiar štvorhviezdičkového hotela Eurostars David, ktorý sa nachádza v centre českej metropoly Praha.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 70
Celková čítanosť: 96571x
Priemerná čítanosť článkov: 1380x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy