Založ si blog

Kde ste všetci ? : lesby, gayovia a transsexuáli, keď sa verejne prepierajú VAŠE “oprávnené” požiadavky – ale bez VÁS ?

Wikipédia :

LGBT

LGBT je (pôvodne anglická) skratka, ktorá primárne znamená “lesbickýgaybisexuálny atransrodový” (angl. lesbian, gay, bisexual, and transgender), ale ojedinele sa používa aj ako podstatné meno, teda vo význame “lesbická, gay, bisexuálna a transrodová osoba/osoby”. Drobným variantom je menej častá skratka GLBT (“gay, lesbický, bisexuálny a transrodový” resp. ojedinele príslušné podstané meno); od skratky LGBT sa odlišuje tým, že je menej feministická, pretože slovo lesbický má až na druhom mieste.

  Mediálne šialenstvo graduje a každé médium sa snaží priživiť na tejto téme.    Myslím, že najviac sa usilujú všetky televízie na našom trhu uviesť a privodiť každého občana do tejto akože háklivej problematiky, pretože referendum sa blíži a je to s názormi a polemikou stále horšie a horšie….
Čo ma však v tejto veci udivuje je stály a pokrytecký postoj tých, ktorí neustále spoza bučka kričia, že sú upierané ich práva, na ktoré majú akože oprávnený nárok !
  DOBRE – ALE PREČO DOTERAZ  ANI JEDNA  Z UVEDENÝCH SKUPÍN  MENŠÍN   
 
                                              A  N  I     R  A  Z 
NEPRIŠLA NA TELEVÍZNU DISKUSIU, ABY VEREJNE OBHÁJILI SVOJE POŽIADAVKY ?
  Nikto nikoho ešte doteraz za jeho názory verejne neukameňoval,ale toto nie je žiaden boj za svoje práva, je to pokrytecké vyčkávanie, ako sa verejnosť k tejto téme háklivej postaví.   Akoby naozaj niekomu vyhovovalo, že :  O NÁS, ALE SAMOZREJME – BEZ NÁS  !…

Ovčičky sestričky, kam vás doviedli vaše ľúbivé honelníčky ?

08.02.2016

KTO ? Nie sú to len dve hlavné postavy - predsedníčka Odborového združenia sestier a pôrodných asistentiek Monika Kavecká a prezidentka Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek Iveta viac »

Mafiánske praktiky líderiek LO voči tým, ktoré by mali výhradne zastupovať !

21.01.2016

Myslím, že talianski odborári, alebo americkí odborári, ktorých riadil známy kontroverzný predák odborov J.R.Hoffa a ktorému bola dokázaná spolupráca s mafiou - by mali prísť na Slovensko viac »

Čierna kronika alebo Divoká skupinka zo známej lokality Košíc + Level č. 9 = Game Over

17.01.2016

Aj správa z čiernej kroniky môže dať informáciu o tom ako sa dá priblížiť do povedomia Košice ako Európske mesto športu v roku 2016. Teda bolo to tak - a dokonca to bola aj penta - teda viac »

nemocnica sv. Michala, nemocnica,

Nemocnica sv. Michala obstarávala v rozpore so zákonom, tvrdí Nadácia Zastavme korupciu

22.08.2017 09:10

Nemocnica sv. Michala nepostupovala podľa ÚVO pri obstarávaní svojho vybavenia v súlade so zákonom, tvrdí Nadácia Zastavme korupciu.

zmluva, pôžička

Spotrebné úvery sú drahé a na ľudí čakajú nástrahy

22.08.2017 09:00

Kúpiť si auto, práčku či televízor na spotrebný úver je stále drahý špás. Priemerné úroky síce za posledných osem rokov klesli z 15 na necelých 10 percent.

SAFRICA-ENVIRONMENT/

Štyroch Juhoafričanov zatkli za kanibalizmus

22.08.2017 08:45

Polícia v Juhoafrickej republike zatkla štyroch mužov podozrivých z kanibalizmu. Jeden z nich policajtom ukázal časti ľudskej nohy a ruky.

Taliansko, zemetrasenie, ischia,

Pri zemetrasení na talianskej Ischii zahynuli najmenej dvaja ľudia

22.08.2017 08:14

Zemetrasenie s magnitúdou 4,0, ktoré zasiahlo taliansky ostrov Ischia si vyžiadalo najmenej dva životy.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 70
Celková čítanosť: 94079x
Priemerná čítanosť článkov: 1344x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy