Založ si blog

Kde ste všetci ? : lesby, gayovia a transsexuáli, keď sa verejne prepierajú VAŠE “oprávnené” požiadavky – ale bez VÁS ?

Wikipédia :

LGBT

LGBT je (pôvodne anglická) skratka, ktorá primárne znamená “lesbickýgaybisexuálny atransrodový” (angl. lesbian, gay, bisexual, and transgender), ale ojedinele sa používa aj ako podstatné meno, teda vo význame “lesbická, gay, bisexuálna a transrodová osoba/osoby”. Drobným variantom je menej častá skratka GLBT (“gay, lesbický, bisexuálny a transrodový” resp. ojedinele príslušné podstané meno); od skratky LGBT sa odlišuje tým, že je menej feministická, pretože slovo lesbický má až na druhom mieste.

  Mediálne šialenstvo graduje a každé médium sa snaží priživiť na tejto téme.    Myslím, že najviac sa usilujú všetky televízie na našom trhu uviesť a privodiť každého občana do tejto akože háklivej problematiky, pretože referendum sa blíži a je to s názormi a polemikou stále horšie a horšie….
Čo ma však v tejto veci udivuje je stály a pokrytecký postoj tých, ktorí neustále spoza bučka kričia, že sú upierané ich práva, na ktoré majú akože oprávnený nárok !
  DOBRE – ALE PREČO DOTERAZ  ANI JEDNA  Z UVEDENÝCH SKUPÍN  MENŠÍN   
 
                                              A  N  I     R  A  Z 
NEPRIŠLA NA TELEVÍZNU DISKUSIU, ABY VEREJNE OBHÁJILI SVOJE POŽIADAVKY ?
  Nikto nikoho ešte doteraz za jeho názory verejne neukameňoval,ale toto nie je žiaden boj za svoje práva, je to pokrytecké vyčkávanie, ako sa verejnosť k tejto téme háklivej postaví.   Akoby naozaj niekomu vyhovovalo, že :  O NÁS, ALE SAMOZREJME – BEZ NÁS  !…

Ovčičky sestričky, kam vás doviedli vaše ľúbivé honelníčky ?

08.02.2016

KTO ? Nie sú to len dve hlavné postavy - predsedníčka Odborového združenia sestier a pôrodných asistentiek Monika Kavecká a prezidentka Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek Iveta viac »

Mafiánske praktiky líderiek LO voči tým, ktoré by mali výhradne zastupovať !

21.01.2016

Myslím, že talianski odborári, alebo americkí odborári, ktorých riadil známy kontroverzný predák odborov J.R.Hoffa a ktorému bola dokázaná spolupráca s mafiou - by mali prísť na Slovensko viac »

Čierna kronika alebo Divoká skupinka zo známej lokality Košíc + Level č. 9 = Game Over

17.01.2016

Aj správa z čiernej kroniky môže dať informáciu o tom ako sa dá priblížiť do povedomia Košice ako Európske mesto športu v roku 2016. Teda bolo to tak - a dokonca to bola aj penta - teda viac »

Donald Trump, prezident, usa

Trump je arogantný, netolerantný a nebezpečný, myslí si väčšina svetovej populácie

27.06.2017 21:21

Trump je arogantný, netolerantný, nebezpečný a nie je schopný pozitívne vplývať na svetovú politiku, myslí si veľká väčšina svetovej populácie. Ukázal to prieskum amerického Pew Research Center.

Autobus, autobusová stanica

Slovak Lines zdvíha platy vodičom v bratislavskej župe

27.06.2017 20:56

Spoločnosť Slovak Lines zvyšuje mzdu vodičov v prímestskej autobusovej doprave v Bratislavskom samosprávnom kraji.

náboje, zbraň, poprava

V martinskom muničnom sklade chýba 300-tisíc nábojov

27.06.2017 20:39

V Sklenom pri Martine, kde sídli muničný sklad sa pri kontrole zistilo, že chýba 300-tisíc kusov nábojov využívajúce sa pri športovej streľbe a výcviku jednotlivca.

Peter Pellegrini

Pellegrini: Eurofondy by sa nemali krátiť ani po brexite

27.06.2017 20:31

Eurofondy po roku 2020 by podľa podpredsedu vlády Petra Pellegriniho nemali byť krátené napriek odchodu Veľkej Británie z Európskej únie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 70
Celková čítanosť: 92906x
Priemerná čítanosť článkov: 1327x

Autor blogu

Kategórie

Odkazy